Prezentujemy projekt domu Eco 16 Segment

W aktualnej ofercie dostępny jest projekt nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej – eco 16 segment (in38). Projekt ten stanowi kompleksowe rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających. Warto skorzystać też z aktualnej oferty, w której cena projektu jest obecnie atrakcyjna.

Czym wyróżnia się oferta projektu domu Eco 16?

Projekt: Wybieramprojekt.pl/projekt-domu-eco-16-segment-in38 to propozycja domu dla dwóch rodzin w zabudowie bliźniaczej. Tak zwany „bliźniak” to pewność co do sąsiadów, a także gwarancja ułatwionego ogrzewania i rozliczeń wszelkich kosztów. W cenie projektu mieszczą się rabaty na materiały budowlane, które użyjesz do budowy oraz rabat na aktualny kosztorys inwestorski. Jeżeli projekt w trakcie realizacji będzie wymagał uaktualnienia, w jego cenie mieści się także zgoda na zmiany.

Szczegóły odnośnie parametrów domu

Dom, którego dotyczy projekt to pater i poddasze, a jego łączna powierzchnia wynosi 112,22 m kw. Na parterze każdego z mieszkań znajdują się takie pomieszczenia, jak: wiatrołap, korytarz, jeden pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym i łazienka. Dodatkowo na parterze mieści się też garaż, który pomieści jeden samochód. Całość domku składa się z dwóch takich części i druga jest odbiciem lustrzanym pierwszej. W projekcie domu bliźniaczego Eco 16 Segment na rzucie poddasza przewidziano natomiast następujące pomieszczenia: korytarz, garderobę, łazienkę oraz trzy pokoje, które nadają się idealnie na sypialnie.

W drugiej części domu również mieszczą się te same pomieszczenia i są lustrzanym odbiciem pierwszej części. Poddasze pozwala na wyodrębnienie w domu części sypialnianej, tak aby była oddzielna od części dziennej, która może zostać zaaranżowana na parterze domu. W projekcie znajdują się też rzuty przedstawiające usytuowanie domu na działce o określonej powierzchni oraz rzuty przekrojowe budynku. Eco 16 to dobre rozwiązanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak też dla deweloperów szukających inspiracji do stworzenia osiedla domków w zabudowie bliźniaczej.