Mozaika płytki do każdego wnętrza

Jak udoskonalić wnętrze swojego domu? Jak w klasycznych pomieszczeniach wprowadzić stylowy akcent? Dobrym rozwiązaniem będą mozaiki, zarówno na podłodze, jaki i na ścianie.

Mozaiki na podłodze

Mozaikę możemy ułożyć na podłodze wewnątrz domu, ale też doskonale sprawdzi się na zewnątrz – na balkonie lub tarasie. We wnętrzu można zastosować mozaikę płytki, na przykład w kuchni czy w łazience, gdzie i tak najczęściej decydujemy się na płytki. Mozaika płytki ubarwi też przedpokój albo wiatrołap, do których często nie przykładamy wagi, a mogą stać się wizytówką naszego domu. Na podłogi zewnętrzne, na taras, czy ścieżkę w ogródku możemy położyć mozaikę kamienną. Jest ona wytrzymała, odporna na różne warunki atmosferyczne: deszcz, słońce, wiatr. Taka posadzka na zacienionym tarasie, latem będzie dawać przyjemny chłód i na pewno będzie zachęcała do spędzania czasu na powietrzu.

Mozaiki na ścianach

Mozaika kamienna może zdobić nie tylko podłogi. Z powodzeniem ozdobi również ściany na zewnątrz naszego domu i nada mu niepowtarzalny charakter. Mozaika kamienna będzie wyglądać elegancko w klasycznych odcieniach szarości, a kolorowa sprawi, że budynek zyska „to coś”. W roli dekoracji wnętrz na ścianach idealna będzie mozaika płytki. Nudna ściana w łazience, czy kuchni? To już przeszłość! Mozaika płytki uprzyjemni czas spędzany w tych pomieszczeniach.

A co z salonem? Czy tam również sprawdzi się mozaika? Jak najbardziej! To świetne rozwiązanie dla indywidualistów, artystów, twórczych dusz, które chcą wyrazić swoje wyjątkowe wnętrze poprzez home decore. Mozaika płytki daje w tym zakresie przeogromne możliwości stylizacyjne.

Tylko z rozmachem?

Mozaiki przestają być domeną parków, świątyń, zabytków oraz sal koncertowych. Stają się powszechnym sposobem na ozdabianie wnętrz i zewnętrznych fasad budynków, nie tylko tych typu domy jednorodzinne, ale też większych budynków czy bloków. To dobry trend, który sprawia, że ulice naszych miast zapełniają się ciekawymi wzorami, a my możemy stać się artystami na miarę naszego domu lub mieszkania.

Zobacz przykładowe realizacje: https://salonmarbella.pl/mozaika/