Szafki szatniowe metalowe bezpieczne i funkcjonalne

Wielką zaletą mebli zrobionych z metalu jest ich trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Meble metalowe, nawet te intensywnie eksploatowane, odznaczają się wyjątkową długowiecznością. Co warte podkreślenia, wbrew pokutującej jeszcze w powszechnej świadomości opinii, ten rodzaj mebla może być przyjemny dla oka. Przyczynia się do tego nowoczesny design, który kładzie duży nacisk na atrakcyjny wygląd.

Szafki szatniowe metalowe

Czynnikiem, który w dużej mierze decyduje o wyjątkowej trwałości mebla z metalu, poza samym materiałem, jest sposób łączenia ze sobą elementów konstrukcyjnych. Najsolidniejsze meble powstają poprzez zespawanie lub w wyniku zgrzewania poszczególnych części. Tak wykonany mebel jest wyjątkowo stabilny, długowieczny i gwarantuje bezpieczeństwo przechowywanych w nim przedmiotów.

Markowe szafki szatniowe metalowe, które znajdują się w powszechnym użyciu w zakładach pracy, biurach, obiektach sportowych i szkołach, wytwarza się właśnie taką metodą.

Szafki szatniowe  w szkole

Szkoła ma obowiązek zapewnić bezpieczny schowek na ubrania i inne, czasami znacznej wartości przedmioty, które uczniowie przynoszą z domu. Otwarte szatnie nie spełniają pod tym względem zadania, dlatego też najlepszym rozwiązaniem jest postawienie szaf ubraniowych zamykanych, w których pozostawia się na czas lekcji okrycia i rzeczy osobiste.

Szafki uczniowskie z metalu, nawet intensywnie eksploatowane, są dobrze zabezpieczone przed włamaniem czy wandalizmem. Tym samym posłużą kolejnym rocznikom.

Jak wygląda typowa szkolna szafka szatniowa wykonana z metalu?

Przede wszystkim jest dobrze przymocowana do podłoża i stabilna. Wszystkie elementy wykonuje się z mocnej blachy i łączy poprzez zgrzewanie. Szafka jest wentylowana i jest w niej wystarczająco dużo miejsca na odzież, plecaki, czy obuwie. Jest niezwykle łatwa do utrzymania w czystości, dodatkowo razie potrzeby dobrze poddaje się dezynfekcji.

Każda posiada zamknięcie, zwykle na klucz lub szyfr. Co warte podkreślenia, ten sposób przechowywania rzeczy osobistych, poza bezpieczeństwem, ułatwia utrzymanie porządku na terenie szkoły.

Zobacz szafki szatniowe metalowe w sklepie: https://szafymetalowe.pl/content/11-szafki-szatniowe-metalowe