Gry komputerowe

Gry komputerowe są jednym ze sposobów na spędzanie wolnego czasu. Są przeróżne kategorie dotyczące właśnie tej rozrywki. Mogą być gry strategiczne, wojenne lub przygodowe. Niektóre mają również specjalny przedział wiekowy, ze względu na stopień trudności lub występowanie scen z przemocą.

Gry komputerowe uczą

Gry mogą nas zarówno uczyć jak i bawić. Bezmyślne stukanie w klawiaturę nie ma sensu. Młodsi gracze zaczynający chodzić do szkoły powinni grać w gry edukacyjne, typu dodawanie i odejmowanie wzięte pod zabawę. Nie które gry nie wymagają nawet instalacji. Są to gry internetowe, albo on-line. Te drugie polegają na przykład na budowaniu szkoleniu wojsk itp.

Gry internetowe zyskują na popularności

Gry internetowe są różne. Niektóre uczą dzieci jak sobie radzić albo symulują jakąś scenę z życia jak opiekowanie się psem czy kotem. Ludzie którzy tworzyli pierwsze gry mieli na myśli czegoś przez nie nauczyć, teraz są po prostu tylko i wyłącznie rozrywką. Więc zanim kupimy jakąkolwiek grę naszemu dziecku zastanówmy się czy aby na pewno coś z niej wyciągnie mądrego.