Chodzenie po dobrej drodze

Z pewnością każdy z nas miał okazję ponarzekać na polskie drogi. Ani to solidne, ani wygodne do jeżdżenia i jeszcze z wertepami. Ale dobre płyty drogowe są w stanie to zmienić. Powinniśmy propagować ich używanie właśnie po to, by ich działanie mogło skłonić naszych rządzących o większą troskę o nasze szosy.

Chodnik z płyt betonowych

W końcu nie wygląda dobrze, gdy przed naszym zakładem pracy są piękne i solidne płyty drogowe, a szosy wyglądają jak nieszczęście. Nie jest to nasz idealny plan, by te drogi naprawić wyłącznie propagowaniem dobrej postawy wśród obywateli, ale warto od czegoś zacząć.

Podjazd do garażu

Najpierw oczywiście zaczynamy od najlepszych płyt w swoim otoczeniu – nasz podjazd powinien być wzorem dla rządzących. Z pewnością niejednego urzędnika zaboli serce na widok naszego pięknego podjazdu lub placu zbudowanego specjalnie dla nas, którego płyty drogowe wytrzymają dużo dłużej niż standardowe rozwiązania stosowane na drogach polskich. Dlaczego jednak nie możemy w pełni cieszyć się rozwiązaniami rodem z Zachodu? Głównie dlatego, że jeszcze nie spróbowaliśmy!